Hydraulik
KS Service
Lochristi
6 dagen geleden

OBOWIĄZKI :

  • montaż instalacji hydraulicznych na podstawie rysunku technicznego (wodno- kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych)
  • przygotowywanie materiałów (cięcie, szlifowanie)
  • praca w obiektach przemysłowych oraz mieszkalnych
  • WYMAGANIA :

  • doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku
  • znajomości języka angielskiego na poziomie podstawowym / komunikatywnym
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem
  • OFERUJEMY :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 15,00 euro brutto za godzinę
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej , pakietu prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • Solliciteren
    Door op "Doorgaan" te klikken, gaat u ermee akkoord dat neuvoo uw persoonlijke gegevens verzamelt en verwerkt die u in dit formulier hebt verstrekt, om een ​​neuvoo-account te maken en u te abonneren op onze e-mailwaarschuwingen, in overeenstemming met ons Privacybeleid . U kunt uw toestemming te allen tijde intrekken door te volgen deze stappen .