Elektromechanik - 15,00 euro/h - Praca w Belgii
FACHPRACA
Oudsbergen, Poland
5 dagen geleden

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej zajmującego się wytwarzaniem kompozytów kwarcowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Elektromechanik

Opis stanowiska

Praca na stanowisku polega na konserwacji maszyn produkcyjnych i pojazdów, wymianie części i spawaniu elementów oraz doradzaniu przy wprowadzaniu usprawnień.

Jeśli jesteś osobą, która :

  • ma wcześniejsze doświadczenie na stanowisku elektromechanika
  • posiada wiedzę na temat hydrauliki oraz umiejętność spawania
  • zna język angielski
  • może wyjechać do Belgii własnym samochodem
  • Chcesz zyskać :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 15,00 euro brutto za godzinę i dodatki zmianowe
  • prywatną opiekę medyczną, kartę paliwową na dojazd do pracy oraz pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • możliwości zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • To znaczy, że szukamy właśnie Ciebie! - Nie czekaj, aplikuj