Pracownik w zakładzie kamieniarskim - od 2100,00 euro/mies. - praca w Belgii
FACHPRACA
Ath, Poland
2 dagen geleden

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy pracownika do zakładu kamieniarskiego , który mieści się na terenie Belgii i specjalizuje w pracy z kamieniem naturalnym

Opis stanowiska

Do zadań pracownika w zakładzie kamieniarskim należeć będzie obsługa piły mostowej lub trakowej, a także mechaniczne cięcie surowca przy użyciu maszyn produkcyjnych.

Ważnym elementem jest również maszynowe wykańczanie kamienia oraz dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Kwalifikacje

Najważniejsza jest dla nas a znajomość j. angielskiego oraz umiejętność pracy w zespole. Doświadczenie w obsłudze suwnicy lub piły będzie Twoim dodatkowym atutem.

Nasz kandydat powinien być osobą punktualną, zmotywowaną do pracy oraz posiadającą dobrą kondycję fizyczną.

Oferta

Gwarantujemy Ci umowę o pracę , wynagrodzenie 13,18 euro brutto / godz . oraz dodatki zmianowe. Możesz liczyć również na trzynastą pensję i nadgodziny płatne ponad 19,50 euro / h.

Zapewniamy także naszą pomoc w zorganizowaniu mieszkania oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii. Jeśli wyjedziesz samochodem oferujemy kartę paliwową, jak i dodatek amortyzacyjny