Programista / operator CNC (Ronse, Belgia) - rekrutacja prowadzona online
Randstad Polska Sp. z o.o.
Ronse
1 dag geleden
source : Recrute

Opis stanowiska

Poszukujesz stabilnej pracy za granicą w międzynarodowej firmie z doskonałą pozycją rynkową? chciałbyś się rozwijać zawodowo u pracodawcy który ceni świetną atmosferę w pracy?

chciałbyś poznać Belgię? Dobrze trafiłaś / eś!

  • programowanie i obsługa frezarek CNC HAAS (sterowniki HAAS) w procesach wytwarzania komponentów do systemów hydraulicznych
  • programowanie bezpośrednio na pulpit (bez zewnętrznego CAM)
  • monitorowanie przebiegu obróbki
  • prefabrykacja mało seryjna (3-5 sztuk)
  • Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • wykształcenie kierunkowe
  • atutem będzie możliwość wyjazdu własnym samochodem
  • znajomość języka obcego nie jest wymagana
  • Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 15 do 18 Euro brutto za godzinę (możliwość negocjacji)
  • bony żywnościowe (2,48 euro na każdy przepracowany dzień)
  • stałe zatrudnienie na warunkach belgijskich (po przepracowanych 6 miesiącach, kontrakt bezpośrednio z firmą)
  • pracę w stabilniej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • system pracy jednozmianowy
  • zakwaterowanie na miejscu (w pełni wyposażone, blisko miejsca pracy, bardzo dobre warunki - koszt zakwaterowania 70-100 Euro tygodniowo)
  • Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.

    deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan