Przetwórstwo skór (bez doświadczenia) - od 12,42 euro/h brutto - praca w Belgii od zaraz
FACHPRACA
Moeskroen, Belgia, Poland
6 dagen geleden

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Rozpocznij pracę razem z Nami! Aktualnie dla Naszego Klienta zajmującego się produkcją oraz garbowaniem skór poszukujemy pracowników na stanowisko : Pracownik produkcji / Garbowanie skór

Opis stanowiska

  • wieszanie skór na haki
  • solenie oraz suszenie produktów
  • odkładanie towaru na palety
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy
  • Kwalifikacje

  • doświadczenia na podobnym stanowisku będzie mile widziane
  • umiejętności posługiwania się nożem
  • znajomości języka angielskiego
  • możliwości wyjazdu autem do Belgii będzie dużym plusem
  • Oferta

  • umowę o pracę na cały etat (160h)
  • stawkę od 12,42 euro brutto / h + dodatek zmianowy 3 euro / h
  • kartę paliwową oraz czeki żywieniowe (2,11 euro dziennie)
  • zorganizowanie mieszkania, opiekę medyczną i opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • Solliciteren