Wyprawianie skór - wynagrodzenie od 12,42 euro brutto/h + dodatki - Praca w Belgii
FACHPRACA
Moeskroen, Belgia, Poland
48 minuuten geleden

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży garbarskiej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : PRACOWNIK PRZY GARBOWANIU SKÓR

Opis stanowiska

Do Twoich głównych obowiązków na stanowisku pracownika przy garbowaniu skór będzie należeć wspomaganie procesu wyprawiania skór (wieszanie skór na wskazane haki, solenie, przycinanie oraz należyte przechowywanie).

Kwalifikacje

Aktualnie poszukujemy kandydata który posiada doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, potrafi w sposób umiejętny posługiwać się nożem oraz zna język angielski w stopniu komunikatywnym.

Możliwość wyjazdu własnym autem na teren Belgii będzie stanowiło Twój dodatkowy atut.

Oferta

W zamian oferujemy umowę o pracę , stawkę od 12,41 euro brutto / h, nadgodziny płatne od 18 euro brutto / h, dodatek zmianowy w wysokości 3 euro , czeki żywieniowe w wysokości 2,11 euro dziennie oraz pozostałe benefity w postaci trzynastej pensji, pakietu prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej, dodatku amortyzacyjnego oraz wsparcia polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii.