OPERATOR tokarki CNC - Zedelgem, Belgia
Adecco Poland Sp. z o.o.
Zedelgem
18 uur geleden
source : infoPraca

Obowiązki :

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją części do maszyn rolniczych, budowlanych, samochodów ciężarowych, użytkowych, autobusów itp.
  • Praca w systemie 3 zmianowym
  • Sterowanie - Siemens (głównie) ; Mazak ; Heidenhain ; Fanuc ; EPM2
  • Wymagania :

  • Wykształcenie techniczne, kursy, szkolenia
  • Aktualne, adekwatne oraz udokumentowane doświadczenie, potwierdzone referencjami
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
  • Mile widziany własny samochód
  • Oferujemy :

  • Kontrakt na min. 2 lata
  • Wynagrodzenie min. 17,4974 Euro brutto / 1h - w zależności od doświadczenia
  • Dodatki za pracę na zmianie nocnej , dojazd do pracy oraz vouchery na posiłki
  • Kurs języka niderlandzkiego na miejscu
  • Przejazd do Belgii we własnym zakresie
  • Zapewniony pierwszy miesiąc zakwaterowania
  • Numer referencyjny : CNCT / Z / B

    deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan