PAKOWANIE PRZY STOLE (PICK TO LIGHTS)
KS Service
Gent, Belgia
21 uur geleden

PAKOWANIE PRZY STOLE (PICK TO LIGHTS) RÓWNIEŻ DLA PAŃ -WYNAGRODZENIE 14,64 EURO BRUTTO / H PRACA W BELGII

  • Gent, Belgia
  • Data : 2019-12-14, do końca 29 dni
  • Opis stanowiska :

  • kompletowanie niewielkich zamówień
  • kompletacja małych kapsułek do kawy
  • pakowanie w systemie pick to lights
  • praca monotonna w systemie zmianowym
  • Wymagania :

  • gotowość do pracowania na nocnej zmianie
  • efektywność i precyzyjność w działaniu
  • doświadczenie w pracach magazynowych
  • posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem
  • Korzyści :

  • polska umowa o pracę na zasadzie oddelegowania do Belgii
  • podstawowa stawka 12,56 euro brutto / h wzbogacona dodatkami (premia zmianowa łącznie 13,50 euro brutto / h i premia za zmiany nocne łącznie 14,63 euro brutto )
  • czeki żywieniowe ( 6,5 euro brutto / dzień ) przysługujące w przepracowane dni
  • 13. pensja premia roczna w wysokości 9,12%
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • karta paliwowa oraz dodatek amortyzacyjny 100 euro brutto / mies. za przewożenie innego pracownika swoim samochodem
  • system poleceń 50 euro netto za polecenie innego pracownika (po przepracowaniu przez niego całego miesiąca)
  • Opieka lekarska Umowa o pracę Karta paliwowa Trzynasta Pensja

    Oferta PAKOWANIE PRZY STOLE (PICK TO LIGHTS) RÓWNIEŻ DLA PAŃ -WYNAGRODZENIE 14,64 EURO BRUTTO / H PRACA W BELGII spełnia Twoje oczekiwania? Na co czekasz?