Produkcja części basenów - laminowanie natryskowe - od 14 euro brutto/godz. - praca w Belgii
FACHPRACA
Overpelt, Belgia, Poland
3 dagen geleden

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do firmy zajmującej się wytwarzaniem części basenów oraz specjalizującej się w laminowaniu natryskowym

ZADANIA :

  • przygotowywanie laminatu
  • wytwarzanie elementów basenów z tworzywa
  • pokrywanie gotowych elementów żywicą
  • woskowanie form włókna szklanego oraz zalewanie ich żywicą
  • praca z włóknem szklanym obejmująca cięcie oraz kładzenie
  • WYMAGANIA :

  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w laminowaniu natryskowym
  • znajomość obsługi maszyny Venus
  • posługiwanie się j. angielskim
  • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem
  • OFERUJEMY :
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 14,00 euro brutto za godzinę ( 21,00 euro brutto za nadgodziny)
  • trzynastą pensję, prywatną opiekę medyczną i pomoc przy zorganizowaniu zakwaterowania
  • kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu w Belgii
  • Solliciteren