Spawacz konstrukcji metalowych - 2 400,00 euro/mies. - Praca w Belgii od zaraz!
FACHPRACA
Belgia, Hechtel-Eksel, Poland
6 dagen geleden

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Spawacz konstrukcji metalowych poszukiwany przez firmę zajmująca się produkcją oraz spawaniem konstrukcji metalowych dla trzody chlewnej

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby pracującej na tym stanowisku będzie należeć produkcja oraz spawanie krat i kojców metalowych na podstawie rysunku technicznego.

Będziesz także odpowiadać za jakość stworzonych profili oraz maszyny znajdujących się na terenie zakładu. Ważne jest też przestrzeganie zasad BHP.

Kwalifikacje

Warunkiem koniecznym jest doświadczenia na podobnym stanowisku.

Powinieneś wykazywać się umiejętnością czytania planów technicznych oraz posiadać certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności w spawaniu metodą MIG / MAG.

Znajomość języka angielskiego powinna być na poziomie umożliwiającym komunikację. Możliwość wyjazdu do Belgii samochodem będzie dodatkowym atutem.

Oferta

W zamian za Twoje doświadczenie i umiejętności oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę .

Wynagrodzenie za godzinę pracy to 15,00 euro brutto, w przypadku nadgodzin ponad 22,00 euro brutto / h.

Zapewniamy trzynastą pensję oraz bonusy w postaci prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej i dodatku amortyzacyjnego .

Zakwaterowanie jest organizowane poprzez Naszego polskojęzycznego Koordynatora, który znajduje się w Belgii. Dodatkowo za polecenie Nam drugiej osoby możliwy bonus pieniężny!