Operator wózków widłowych
ITZU Polska Sp. z.o.o.
Hasselt
4 dagen geleden
source : recrute

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za przechowywanie towarów na paletach zarówno na lokacjach wysokich jak i na ziemi.

Na podstawie odebranych bonnow z zamówieniem odbierasz towary z regału paletowego i umieszczasz je na odpowiednich liniach produkcyjnych.

Wszystkie towary muszą być zarejestrowane za pomocą skanera RF w systemie zarządzania magazynem.

Wymagania

  • Uprawnienia na wozki widłowe boczne Reachtruck
  • Minimum 2 letnie doswiadczenie
  • Znajomosc jezyka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Możliwość pracy w systemie 3 zmianowym
  • Odpowiedzialność
  • Dbałość o maksymalne bezpieczeństwo
  • Dbałość o porządek i czystość
  • Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o belgijską umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Stawka godzinowa 14 euro brutto na godzine
  • 7.5% dodatku do zmiany dziennej
  • 25% dodatku do zmiany popoludniowej i nocnej
  • Solliciteren