Produkcja opakowań plastikowych
KS Service
Okegem, Belgia
1 dag geleden

Produkcja opakowań plastikowych od 12,90 euro brutto / h praca w Belgii

  • Okegem, Belgia
  • Data : 2019-12-13, do końca 28 dni
  • Opis stanowiska

    Obowiązki na tym stanowisku to obsługa maszyn produkcyjnych, kontrola jakości produktów, dbanie o dobry stan maszyn.

    Jeśli masz

  • podstawową znajomość języka niderlandzkiego
  • wiedzę lub doświadczenie techniczne
  • dobrą znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu samochodem
  • umiejętność obsługi wózka ręcznego
  • Jeśli szukasz

  • długotrwałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenia 12,90 euro brutto za godzinę oraz premii zmianowych od 1,29 do 2,58 euro brutto za godzinę
  • kart żywnościowych o wartości 5,00 euro / dzień do wykorzystania w sklepach na terenie Belgii
  • nadgodzin płatnych ponad 19,00 euro / godz. oraz karty paliwowej na pokrycie kosztów dojazdu do pracy
  • 50 euro netto za polecenie pracownika
  • możliwości zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Nie czekaj i aplikuj już dziś!

    Umowa o pracę Karta paliwowa Trzynasta Pensja

    Oferta Produkcja opakowań plastikowych od 12,90 euro brutto / h praca w Belgii spełnia Twoje oczekiwania? Na co czekasz?