Produkcja wędlin wieprzowych
KS Service
Wielsbeke, Belgia
3 dagen geleden

Produkcja wędlin wieprzowych 14,15 euro / h praca w Belgii

  • Wielsbeke, Belgia
  • Data : 2019-06-29, do końca 28 dni
  • Opis stanowiska

    Do Twoich obowiązków będzie należała produkcja szynki gotowanej wieprzowej. Zadania do wykonania to oddzielanie mięsa od kości, peklowanie, nastrzykiwanie, formowanie, segregowanie i foliowanie gotowych produktów.

    Kwalifikacje

    Aby rozpocząć pracę na stanowisku pracownika produkcji wędlin konieczne jest doświadczenie na analogicznym stanowisku oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Dodatkowym atutem będzie możliwość wyjazdu własnym samochodem oraz posiadanie ubezpieczenia w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem do Belgii.

    Oferta

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę , wynagrodzenie w wysokości 14,15 euro brutto, nadgodziny płatne 150% oraz trzynastą pensję .

    Otrzymasz również kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej dla siebie i swojej rodziny. Dodatkowo zapewniamy opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii oraz zorganizowanie zakwaterowania.

    Jeśli polecisz nam pracownika i dojdzie do jego zatrudnienia otrzymasz dodatkowo premię za polecenie!

    Opieka lekarska Umowa o pracę Karta paliwowa Trzynasta Pensja

    Oferta Produkcja wędlin wieprzowych 14,15 euro / h praca w Belgii spełnia Twoje oczekiwania? Na co czekasz?