Projektant ArtiosCAD
KS Service
Zele,Belgia, Belgia
5 dagen geleden

Projektant ArtiosCAD wynagrodzenie od 2400 euro brutto miesięcznie Belgia

  • Zele,Belgia, Belgia
  • Data : 2019-12-08, do końca 28 dni
  • Zakres obowiązków :

  • tworzenie opakowań w programie ArtiosCAD
  • projektowanie materiałów reklamowych
  • kreowanie grafik dwuwymiarowych
  • współpraca z innymi działami przy zamówieniach
  • Wymagania :

  • znajomość programów ArtiosCAD, Ilustrator, Indesign, Photoshop warunek konieczny
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • biegłość w projektowaniu 3D oraz stron internetowych będzie plusem
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 15,00 euro brutto za godzinę , nadgodziny płatne 150% 22,50 euro brutto
  • benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, pakietu prywatnej opieki medycznej
  • zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • dodatek za wyjazd samochodem 100 euro brutto / miesięcznie
  • 50 euro netto za polecenie pracownika, po pełnym przepracowanym miesiącu
  • Wysokie wynagrodzenie Opieka lekarska Umowa o pracę Trzynasta Pensja

    Oferta Projektant ArtiosCAD wynagrodzenie od 2400 euro brutto miesięcznie Belgia spełnia Twoje oczekiwania? Na co czekasz?