SPAWACZ TIG - BELGIA
ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
Belgia
42 dagen geleden
source : Jobs.pl

OFERUJEMY :

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
  • Umowę o pracę z belgijskim pracodawcą
  • Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek w Belgii
  • Zakwaterowanie
  • Stałą opiekę polskiego koordynatora
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Spawanie różnych elementów metodą TIG
  • Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany podczas rozmowy kwalifikacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert od sprawdzonych pracodawców.
  • WYMAGANIA :

  • Doświadczenie na stanowisku
  • Uprawnienia spawalnicze
  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
  • Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

    ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESYŁANIE CV ZA POMOCĄ PRZYCISKU 'APLIKUJ TERAZ'!

    Door op "Doorgaan" te klikken, gaat u ermee akkoord dat neuvoo uw persoonlijke gegevens verzamelt en verwerkt die u in dit formulier hebt verstrekt, om een ​​neuvoo-account te maken en u te abonneren op onze e-mailwaarschuwingen, in overeenstemming met ons Privacybeleid . U kunt uw toestemming te allen tijde intrekken door te volgen deze stappen .