DevOps Engineer
Polska Press sp. z o.o.
Antwerp, Belgium
16 uur geleden
source : Just Join IT

Shell (advanced)

Polska Press Grupa to ogólnopolski koncern medialny, zatrudniający w Polsce około 2000 osób. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników.

Rozwijając własną sieć portali informacyjnych, społecznościowych oraz biznesowych, skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów.

Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.

Twój zakres obowiązków

Jakie obszary nas interesują?

Kluczowa jest umiejętność projektowania i wdrażania rozwiązań pomagających w integracji usług w środowiskach rozproszonych, z naciskiem na bezpieczeństwo, skalowalność i wydajność systemów.

W swojej pracy zetkniesz się z następującymi zagadnieniami : multiprocessing, mikrousługi webowe, caching, K8S, GitLab, procesy i narzędzia CI / CD, optymalizacja kodu.

Brzmi ciekawie? Spójrz na konkrety!

  • obudowywanie rozwiązań data science oraz machine learning (DSML) w interfejsy API, testowanie i wdrażanie ich wraz z monitoringiem w środowisku K8S
  • pomoc w doborze wydajnych narzędzi uczenia modeli i przetwarzania danych
  • inspekcje i optymalizacja bazy wytwarzanego kodu
  • rozwój narzędzi CI / CD w obszarach uczenia maszynowego i big data
  • Nasze wymagania

    Czego oczekujemy od Ciebie?

  • biegła znajomość Shell oraz jednego z języków programowania : Pythona, PHP, Go, Node.js
  • praca w ujęciu infrastruktura jako kod
  • doświadczenie w rozwoju CI / CD w tym GitLab CI
  • wiedza na temat systemów operacyjnych Linux
  • pracy z sieciami przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa
  • znajomość Web Serverów (Apache, Nginx)
  • samodzielności w poszukiwaniu rozwiązań
  • pomysłowości, inicjatywy i woli nauki
  • doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
  • podejścia inżynieryjnego w codziennej pracy
  • Mile widziane

  • umiejętność pracy w Google Cloud Platform
  • znajomość narzędzi do monitorowania logów (ELK, Fluentd i inne kolektory)
  • znajomość narzędzi do monitorowania aplikacja (OpenTelemetry, Tracing Jaeger / Zipkin)
  • znajomość narzędzi do monitorowania infrastruktury (Prometheus, Grafana, Nagios, Cacti)
  • znajomość narzędzi i technik z obszaru uczenia maszynowego (Machine Learning) oraz inżynierii danych
  • znajomość wzorców Cloud Native i metodologii The Twelve-Factor App
  • znajomość obszaru SRE
  • To oferujemy

  • ponad 100-osobową zgraną społeczność
  • przyjazną, luźną atmosferę pracy
  • nieustanny rozwój swoich umiejętności
  • ambitne i ciekawe zadania do wykonywania
  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • ekipa zgranych ludzi
  • deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan