Pracownik magazynowy - Order-picker - Belgia
Agencja Zatrudnienia KS Service S.A.
BRUKSELA
3 dagen geleden
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijski certyfikat, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Opis stanowiska :

  • skanowanie towarów
  • realizacja zamówień
  • umieszczenie produktów na paletach i przygotowanie do transportu (worki z żywnością do 25 kg)
  • obsługa wózka BT Toyota - ręcznego wózka widłowego
  • kompletowanie zamówień
  • Zgłoś się, jeśli :

  • posiadasz doświadczenie w pracach magazynowych, np. obsłudze wózka widłowego lub skanowaniu produktów
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • jesteś zameldowany w Polsce
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy :

  • możliwość pracy na pełny etat
  • umowę o pracę
  • stawkę do wyboru :
  • 12,66 euro brutto / h + dodatek zmianowy 0,98 euro brutto / h (magazyn związany z żywnością, paczki +25kg)
  • 13,66 euro brutto / h + dodatek zmianowy nocny 1,50 euro brutto / h (chłodnia z warzywami, owocami)
  • 150 euro netto za polecenie innego kandydata
  • 100 euro / mies. brutto za podwożenie innego pracownika
  • kartę paliwową, dofinansowanie paliwa na zjazdy urlopowe do Polski
  • premię roczną
  • opiekę koordynatora i pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • Zgłoś się, nie zwlekaj!

    deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan