Pracownik fizyczny (recykling metali)
FACHPRACA
Lommel, Poland
25 minuuten geleden

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042) dla swojego Klienta z Belgii poszukuje osób do pracy na stanowisku :

Miejsce Pracy : Belgia, Lommel

Główne Zadania :

  • Recykling kabli przemysłowych
  • Cięcie kabli, wrzucanie do maszyny
  • Segregacja metalowych elementów
  • Oczekujemy :

  • Znajomości języka angielskiego (stopień A2 / B1)- warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B (ponieważ dostaniesz samochód służbowy!)
  • Chęci do pracy na dłuższy okres czasu
  • Dyspozycyjności do pracy od zaraz
  • Oferujemy :

  • Stałe godziny pracy- 40 godz. / tydz., stawka początkowa 12 € brutto
  • Polską umowę zlecenie
  • Samochód służbowy- darmowy
  • Zakwaterowanie w hotelu pracowniczym (odpłatne)
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy
  • Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres : p.rzepka derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem +48 517 491 707.