Steinmetz in
G-HR Group Sp. z o.o.
Tongeren, Belgien
2 dagen geleden
source : Europajobs

OPIS STANOWISKA : - Wykańczanie blatów, blatów kuchennych, płytek itp., - Praca z różnymi materiałami, takimi jak : granit, marmur i kompozyt oraz z wypełniaczami i zbieraniem zaprawy kamiennej lub marmurowej, - Praca z małymi maszynami ręcznymi, a także frezarkami i piłami CNC, - Praca na podstawie opisu, szczegółowego projektu i rysunku - bardzo ważne jest dokładne czytanie rysunków technicznych, - Cięcie kamienia zgodnie z rysunkami i montaż u klienta, - Kontrola jakości i dbałość o szczegóły.

WYMAGANIA : - Doświadczenie w kamieniarstwie, - Doświadczenie jako kamieniarz i operator maszyn CNC - frezarka i piła, - Komunikatywny angielski (min.

B1), - Umiejętność czytania rysunków technicznych, - Chęć pracy długoterminowej, - Samodzielność w pracy, a także umiejętność pracy zespołowej.

OFERUJEMY : - W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskie, - Zarobki : 14-17 € brutto (w zależności od doświadczenia), - W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień, - Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach, -Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto, - Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto, - Zasiłek rodzinny na każde dziecko, - Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania), - Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów.

deze vacature melden
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
Doorgaan