Pracownik techniczny/ Monter
FACHPRACA
Londerzeel, Poland
5 dagen geleden

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta z Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Pracownik techniczny / Monter

Miejsce pracy : Belgia, cała Belgia (start z Londerzeel)

Obowiązki :

  • Monter instalacji sanitarnych oraz mebli (kabiny, prysznice, umywalki, kuchnie)
  • Prace techniczne u Klienta (skręcenie mebli na wystawy np.do galerii handlowych)
  • Wymagania :

  • Znajomość języka angielskiego (stopień minimum B1) konieczny jest kontakt w języku angielskim z przełożonym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane (zdolności w pracach technicznych lub jako złota rączka)
  • Rzetelności, uczciwości, motywacji do pracy
  • Chęć do pracy
  • Dyspozycyjności do pracy od zaraz!
  • Oferujemy :

  • Darmowe zakwaterowanie w miejscowości Londerzeel Belgia
  • Atrakcyjne zarobki
  • Polską umowę zlecenie (delegowanie za granicę)
  • Możliwość przedłużenia współpracy
  • Pomoc w zorganizowaniu wszystkich dokumentów (umowa A1, dokumenty umożliwiające pracę w Belgii itp.)
  • Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV na adres z.bozowska derksen-polska.pl lub do kontaktu telefonicznego +48 575 100 025.