Brukarz - Genk, Belgia
ITZU Polska Sp. z.o.o.
Genk
15 uur geleden
source : recrute

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii.

Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Brukarz - Genk, Belgia Genk

Opis stanowiska

Firma naszego Klienta zajmuje się kompleksowymi pracami brukarskimi takimi jak parkingi, podjazdy, układanie krawężników itp.

na terenie wschodniej Belgii.

Wymagania

  • doświadczenie w układaniu kostki brukowej na podjazdach, parkingach, wokół budynków - umiejętność pracy zespołowej - umiejętność obsługi maszyn i narzędzi brukarskich - komunikatywna znajomość języka angielskiego - pozytywne nastawienie do pracy - mile widziane 3-osobowe zespoły w tym lider ekipy - komunikatywna znajomośc j.
  • niemieckiego / angielskiego / niderlandzkiego - prawo jazdy kat B

    Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 15.31EUR / h brutto-
  • mieszkanie służbowe - pokój jednoosobowy płatne 45 eur / tydzień
  • transport z pracy i do pracy
  • Legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich - stałe zatrudnienie
  • Dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
  • Premię roczną (8,15% rocznych zarobków brutto)
  • Dodatek rodzinny
  • Pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
  • Załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
  • Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • Pracę na stałe
  • Ubranie robocze / buty
  • deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan