Operator MASZYN
Work4YouGlobal
Izegem
2 dagen geleden

OFERUJEMY

Rodzaj umowy : Umowa agencyjna

Wymiar pracy : pełny etat

Ilość dostępnych etatów :

Masz doświadczenie jako operator maszyn produkcyjnych?

Oferta pracy długoterminowej, dla kandydatów indywidualnych

  • z podstawową / komunikatywną znajomością j. angielskiego i prawem jazdy kat. B
  • Przyjedź w ten weekend, start pracy w poniedziałek!

    Miejsce pracy : Izegem

  • Pracodawca oferuje :
  • Wynagrodzenie wypłacane :

    co tydzień (w czwartek) : 277 € netto (za 40h)

    co miesiąc : 1218 € netto

    Możliwość negocjowania stawki

    Dodatkowe bonusy w postaci płatnego urlopu, premii na koniec roku, składki emerytalnej i zasiłku na dziecko

    Język : angielski

  • Prześlij nam :
  • Aktualne CV w j. angielskim (sprawdź, czy wpisałaś / wpisałeś aktualny nr telefonu, oddzwonimy)

    W trakcie interview porozmawiamy po angielsku o Twoim doświadczeniu zawodowym i planach na najbliższe tygodnie.

    Na wyjazd przygotuj :

    Środki na przejazd oraz wyżywienie na 2 tygodnie, własną pościel, podstawowe przybory kuchenne

    oraz ubranie robocze i buty ochronne.

    Pamiętaj o dowodzie osobistym i prawie jazdy (jeśli jest wymagane),

    dokument musi być ważny co najmniej 6 m-cy i być w dobrym stanie

    pracodawca nie akceptuje skanów oraz uszkodzonych / pękniętych dokumentów).

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Co będziesz robić?
  • Jako operator maszyny jesteś odpowiedzialny za ustawienie i obsługę maszyny profilującej w oparciu o zlecenia produkcyjne.

    Zapewniasz linii wszystkie materiały niezbędne do prawidłowego wykonywania zadań, sprawdzając, czy produkty końcowe są produkowane na czas i wydajnie oraz czy spełniają niezbędne wymagania jakościowe.

    Firma wykonuje prace na zamówienie, wysokiej jakości stal, precyzyjne profile.

    deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan