Maurer in
Regess. Sp. z.o.o
Sint Truiden, Belgien
1 minuut geleden
source : Europajobs

Regess Sp. z o.o. jest firmą budowlaną, która jako generalny wykonawca i podwykonawca realizuje zlecenia na terenie całej Polski oraz Europy.

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukuje do współpracy doświadczonych Murarzy na klinkier do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Obowiązki : · praca na obiektach mieszkalnych · murowanie klinkierem Wymagania : · umiejętnością samodzielnego wykonywania prac murarskich (klinkier) · własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia · prawo jazdy oraz samochód (mile widziane).

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem · mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego · samodzielność i motywacja do pracy Oferujemy : · możliwość zakwaterowania, · atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji · długoterminową współpracę · możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku · kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
  • deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan