Montaż konstrykcji przemysłowych - od 13,50 do 18 EUR/h - Praca w Belgii
KS Service sp. z o.o.
Menen, Belgia
13 dagen geleden
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży przemysłowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

MONTER INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH

ZADANIA :

  • montowanie na podstawie rysunku technicznego
  • montaż konstrukcji przemysłowych i instalacji do odpylania i seperacji surowców
  • przechowywnie i transport towarów sypkich w wyznaczone miejsca
  • nadzór konserwacji i prawidłowe użytkowanie sprzętu
  • dbanie o jakość i przestrzeganie bezpieczeństwa pracy
  • WYMAGAMY :

  • technicznego przeszkolenia i kilkuletniego doświadczenia w montażu
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • kreatywności w znajdowaniu rozwiązań i umiejętności samodzielnej pracy
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • możliwości wyjazdu własnym samochodem
  • OFERUJEMY :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości od 13,50 do 18,00 EUR brutto za godzinę ( w zależności od doświadczenia)
  • czeki żywieniowe w wysokości 7 EUR / dzień + dodatek za pracę poza siedzibą 3,50 EUR
  • dodatki, w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej , pakietu prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii oraz pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • możliwość szkoleń dla najlepszych pracowników
  • DODATKOWE INFORMACJE

    Door op "Doorgaan" te klikken, gaat u ermee akkoord dat neuvoo uw persoonlijke gegevens verzamelt en verwerkt die u in dit formulier hebt verstrekt, om een ​​neuvoo-account te maken en u te abonneren op onze e-mailwaarschuwingen, in overeenstemming met ons Privacybeleid . U kunt uw toestemming te allen tijde intrekken door te volgen deze stappen .