Spawacz MIG/MAG (operator robota)
KS Service
Hechtel-Eksel, Belgia
3 dagen geleden

Spawacz MIG / MAG (operator robota) od 15,00 euro brutto / h Belgia

  • Hechtel-Eksel, Belgia
  • Data : 2019-08-23, do końca 28 dni
  • Opis stanowiska

  • posługiwanie się robotem spawalniczym
  • spawanie krat pomostowych dla trzody chlewnej
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy
  • Kwalifikacje

  • doświadczenie w spawaniu robotem
  • znajomości metody MIG / MAG
  • znajomości języka angielskiego na dobrym poziomie
  • mile widziana możliwość wyjazdu samochodem
  • umowę o pracę
  • stawka od 15,00 euro brutto za godzinę, płatne nadgodziny (od 22,50 euro / h)
  • trzynasta pensja, pakiet opieki medycznej, dodatek amortyzacyjny
  • zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • Opieka lekarska Umowa o pracę Karta paliwowa Trzynasta Pensja

    Oferta Spawacz MIG / MAG (operator robota) od 15,00 euro brutto / h Belgia spełnia Twoje oczekiwania? Na co czekasz?