Pracownik branży kamieniarskiej - od 2100 euro za miesiąc - praca w Belgii
FACHPRACA
Ath, Poland
6 dagen geleden

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla firmy specjalizującej się w obróbce surowca naturalnego poszukujemy kandydatów na stanowisko kamieniarza

ZADANIA :

  • obsługa maszyn kamieniarskich
  • cięcie kamienia
  • obsługa piły trakowej, mostowej
  • obsługa suwnicy
  • WYMAGANIA :

  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kamieniarza
  • umiejętność obsługi piły oraz suwnicy - mile widziana
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem
  • OFERUJEMY :
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie 13,18 euro brutto za godzinę + dodatki zmianowe
  • nadgodziny płatne ponad 19 euro brutto za godzinę
  • bonusy, takie jak : trzynasta pensja, karta paliwowa, pakiet prywatnej opieki medycznej
  • pomoc w organizacji zakwaterowania w Belgii i opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • Solliciteren