Obsługa Frezarki CNC - od 2500 EUR/mies. + Kwaterunek - Belgia
KS Service sp. z o.o.
Sint Truiden, Belgia
3 dagen geleden
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

DO KOGO SKIEROWANA JEST OFERTA :

Poszukujemy Kandydatów, którzy posiadają przynajmniej

dwuletnie doświadczenie

w obsłudze frezarki CNC z oprogramowaniem FANUC bądź MAZAK.

Jeśli dodatkowo

potrafisz samodzielnie pracować

w oparciu o rysunek techniczny

znasz język angielski w

stopniu komunikatywnym

to szukamy właśnie Ciebie!

Posiadasz auto

którym możesz wyjechać na teren Belgii?

Świetnie - je

steś idealnym kandydatem!

KORZYŚCI :

Rozpoczynając z nami współpracę, otrzymasz

polską umowę o pracę na warunkach belgijskich

dzięki czemu będziesz rozliczać się w Polsce! Oprócz tego oferujemy stawkę podstawową 17 brutto / h oraz czeki żywieniowe

6 euro za każdy przepracowany dzień!

Ponadto gwarantujemy również

inne benefity

pomoc w zorganizowaniu

zakwaterowania

wsparcie Koordynatora

w trakcie swojego zatrudnienia!

OPIS STANOWISKA :

Na powyższym stanowisku będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyn CNC, programowanie wskazanych urządzeń, łącznie z wprowadzaniem drobnych zmianoraz dbanie o bezpieczeństwo na terenie zakładu.

DODATKOWE INFORMACJE

Znasz kogoś kto spełnia poniższe kryteria? Poleć go a otrzymasz

100 euro brutto

po przepracowaniu pełnego miesiąca).

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

Door op "voortzetten" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken