Pracownik w zakładzie garbarskim bez doświadczenia - od 2000 euro brutto - Praca w Belgii
FACHPRACA
Moeskroen, Belgia, Poland
6 dagen geleden

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży mięsnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : PRACOWNIK PRZY GARBOWANIU SKÓR

Opis stanowiska

  • wieszanie wskazanych elementów
  • dalsze procesy przetwórcze (solenie, przycinanie, oczyszczanie)
  • pomoc w odpowiednim składowaniu skór
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny na miejscu pracy
  • Kwalifikacje

  • zaangażowanie, chęć do pracy
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (mile widziane)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • możliwość wyjazdu własnym środkiem transportu na teren Belgii
  • Oferta

  • umowa o pracę, cały etat (160h)
  • stawka od 12,42 euro brutto / h, czeki żywieniowe 2,11 euro
  • nadgodziny płatne 18,60 , dodatek zmianowy w wysokości 3 euro
  • pozostałe dodatki w postaci trzynastej pensji, pakietu prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej, dodatku amortyzacyjnego oraz wsparcia polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii
  • Solliciteren