.NET Developer
Connectis
Antwerp, Belgium
19 uur geleden
source : Just Join IT

SQL (advanced)

Entity Framework (advanced)

Web API (advanced)

ASP.NET MVC (advanced)

Twoje obowiązki

  • Udział w projekcie rozwoju aplikacji do zarządzania personelem
  • Realny wpływ na rozwój platformy w oparciu o pracę w metodyce Agile
  • Praca w międzynarodowym środowisku w skandynawskiej kulturze pracy
  • Wymagania

  • Min 2 lata doświadczenia na stanowisku .Net developer
  • Bardzo dobra znajomość : ASP.NET MVC / Web API, Entity Framework, SQL
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Oferujemy

  • Perspektywę długofalowej współpracy przy ciekawych projektach
  • Indywidualną opiekę po stronie Connectis
  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny
  • deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan