Naprawa wózków widłowych
KS Service
Diest, Belgia
18 uur geleden

Naprawa wózków widłowych od 2400 euro za miesiąc Praca w Belgii

  • Diest, Belgia
  • Data : 2019-08-04, do końca 28 dni
  • Opis stanowiska

  • naprawa wózków widłowych, podnośników, ładowarek teleskopowych, silników Diesla oraz układów hydraulicznych
  • przeglądy techniczne oraz prace konserwatorskie maszyn
  • samodzielne planowanie pracy
  • przestrzeganie zasad BHP oraz utrzymywanie miejsca pracy w należytym porządku
  • Kwalifikacje

  • doświadczenia na stanowisku mechanika lub elektromechanika
  • mile widziane doświadczenie przy naprawianiu wózków widłowych i podnośników lub posiadanie wiedzy z tego zakresu
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem
  • Oferta

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia w wysokości od 15 euro brutto za godzinę
  • zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej oraz pakietu prywatnej opieki medycznej
  • system poleceń dodatkowe wynagrodzenie za polecenie kandydata do pracy
  • Opieka lekarska Umowa o pracę Karta paliwowa Trzynasta Pensja

    Oferta Naprawa wózków widłowych od 2400 euro za miesiąc Praca w Belgii spełnia Twoje oczekiwania? Na co czekasz?