Architekt Rozwiązań Biznesowych
Rossmann
Antwerp, Belgium
5 dagen geleden
source : Just Join IT

Azure DevOps (nice to have)

Zakres obowiązków

  • samodzielna praca architekta polegająca na projektowaniu oraz konsultowaniu rozwiązań łączących różne domeny firmy (Dział Sprzedaży, Logistyki, HR, Finansów i inne) od rozpoznania przez współpracę przy tworzeniu wymagań biznesowych po dokument High Level Design, Interface Agreement wraz z ogólną architekturą sieciową zarówno on-premise, jak i w chmurze oraz hybrydzie,
  • wsparcie dla projektowania rozwiązań wewnątrz domenowych,
  • koordynowanie wraz z PMO projektów w firmie w zakresie definiowania zależności między projektami,
  • przygotowywanie i wdrażanie strategii,
  • prowadzenie pryncypiów architektonicznych, wzorców, dobrych praktyk oraz prowadzenie edukacji w firmie,
  • konsultacje przy wyborze technologii, rozwiązań i narzędzi,
  • współpraca z IT oraz wewnętrznymi klientami biznesowymi,
  • współpraca z Sekcją Bezpieczeństwa przy tworzeniu, weryfikacji i utrzymaniu zabezpieczeń,
  • śledzenie nowości technologicznych oraz wzorców,
  • pro-aktywne wprowadzanie innowacji w firmie,
  • wprowadzanie wniosków z wdrożeń na poziom całej firmy,
  • zarządzanie repozytorium architektonicznym, optymalizowanie architektury,
  • wkład w zmniejszenie długu technologicznego,
  • wsparcie dla Gildii Analityków Biznesowych,
  • współpraca przy doskonaleniu procesu wytwórczego.
  • Wymagania

  • zdolności analityczne obejmujące rozwiązania techniczne oraz obszar biznesowy,
  • minimum 2 lata doświadczenia w roli architekta rozwiązań obejmujących kilka systemów,
  • znajomość wzorców integracji, zarządzania tożsamością, usług sieciowych,
  • praktyka w modelowaniu w notacji UML, BPMN,
  • praktyczne doświadczenie w tworzeniu modelu danych,
  • znajomość zasad działania standardów integracyjnych REST, SOAP, GraphQL, gRPC, OData,
  • znajomość technologii baz danych w tym MS SQL, MySQL, PostgreSQL oraz rozwiązań NoSQL w zakresie niezbędnym do projektowania rozwiązań,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca tworzenie dokumentacji oraz komunikację z dostawcami rozwiązań,
  • wysokie zdolności komunikacyjne, umiejętności prezentacji rozwiązań oraz prowadzenia spotkań,
  • umiejętność zarządzania czasem i priorytetami.
  • Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z narzędziami Azure DevOps, Confluence,
  • umiejętność tworzenia diagramów ArchiMate,
  • doświadczenie w modelowaniu w Enterprise Architect firmy Sparx,
  • znajomość rozwiązań chmurowych (AWS, Azure).
  • Benefity

  • Czerwona Linia
  • Klub Zwierzaka
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Pakiet socjalny, pakiet sportowy
  • Dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci
  • Prywatna opieka medyczna
  • Nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty
  • deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan