Kompletacja kawy (praca na magazynie) od 12,56 euro brutto/h praca w Belgii
KS Service
Gent, Belgia
1 dag geleden

Kompletacja kawy (praca na magazynie) od 12,56 euro brutto / h praca w Belgii

  • Gent, Belgia
  • Data : 2019-11-15, do końca 29 dni
  • Opis stanowiska

    Będziesz odpowiedzialny za kompletację i pakowanie małych zamówień kawy.

    Kwalifikacje

  • dążenie do jak największej wydajności i dokładności
  • gotowość do pracy w godzinach nocnych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku pracownika magazynowego
  • Oferta

  • stałą pracę w oparciu o polską umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 12,56 euro brutto / h , które przy premii zmianowej wynosi 13,50 euro brutto / h , a przy premii za nocne zmiany 14,63 euro brutto / h
  • bony żywieniowe do wykorzystania w przepracowane dni 6,5 euro brutto / dzień
  • 13. pensja premia roczna na poziomie 9,12%
  • za wyjazd własnym autem karta paliwowa , a także dodatek amortyzacyjny w wysokości 100 euro brutto / mies.
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora w zorganizowaniu zakwaterowania
  • Umowa o pracę Karta paliwowa Trzynasta Pensja System Premiowy

    Oferta Kompletacja kawy (praca na magazynie) od 12,56 euro brutto / h praca w Belgii spełnia Twoje oczekiwania? Na co czekasz?