Mechanik utrzymania ruchu - 2400,00 euro/mies. - praca w Belgii
FACHPRACA
Oudsbergen, Poland
2 dagen geleden

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko mechanika utrzymania ruchu dla belgijskiej firmy specjalizującej się w produkcji kompozytów kwarcowych

Opis stanowiska

Głównym obowiązkiem mechanika utrzymania ruchu będzie konserwacja mechaniczna pojazdów oraz maszyn produkcyjnych.

Ważnym elementem pracy jest również dbanie o utrzymanie dobrego stanu technicznego budynków.

Dodatkowo osoba ta będzie brała udział w projektach związanych z wprowadzaniem usprawnień.

Kwalifikacje

Aktualnie poszukujemy kandydata, który posługuje się językiem angielskim.

Ważna jest dla nas Twoja zdolność do rozwiązywania problemów, dbałość o bezpieczeństwo, a także gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Twoje wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku oraz możliwość wyjazdu do Belgii samochodem będą dodatkowym atutem .

Oferta

Z naszej strony zapewniamy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wynagrodzenie w wysokości 15,00 euro brutto / godz . (pełny etat).

Dodatkowo oferujemy nadgodziny płatne 22,50 euro / godz. oraz trzynastą pensję.

Gwarantujemy Ci również pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania oraz opiekę naszego polskojęzycznego koordynatora w Belgii.

Nasze bonusy obejmują również prywatną opiekę medyczną, kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny.