Kamieniarz
KS Service
Ath, Belgia
2 dagen geleden

Kamieniarz od 13,18 euro brutto / h praca w Belgii

  • Ath, Belgia
  • Data : 2019-08-07, do końca 28 dni
  • ZADANIA :

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • cięcie i rozdrabnianie surowca
  • obsługa piły mostowej, trakowej
  • przestrzegania zasad BHP na stanowisku pracy
  • WYMAGANIA :

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi piły mostowej lub trakowej mile widziana
  • punktualność, motywacja do pracy i dobra kondycja fizyczna
  • OFERUJEMY :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 13,18 euro brutto za godzinę + premia zmianowa , nadgodziny płatne 150%
  • benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, pakietu prywatnej opieki medycznej
  • zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • Opieka lekarska Umowa o pracę Karta paliwowa Trzynasta Pensja

    Oferta Kamieniarz od 13,18 euro brutto / h praca w Belgii spełnia Twoje oczekiwania? Na co czekasz?