Betoniarz (produkcja schodów) - 14 euro brutto/h - praca w Belgii
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Waregem, mazowieckie
3 dagen geleden
source : Goldenline

Opis stanowiska

Pracownik zajmuje się pracami betoniarskimi przy produkcji schodów. Współpracuje z cieślami, spawaczami i osobami obsługującymi suwnice.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako betoniarz
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem
  • sumienność i motywacja do pracy
  • Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stawkę 14,02 euro brutto / godz. (po 6 miesiącach 15,86 euro brutto / godz .)
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • 13. pensję (premię roczną)
  • kartę paliwową
  • system poleceń - 50 euro netto za polecenie pracownika (po przepracowaniu przez niego miesiąca)
  • Solliciteren