Pracownik produkcji w branży metalurgicznej
KS Service
Izegem, Belgia
3 dagen geleden

Pracownik produkcji w branży metalurgicznej od 12,50 euro / godz. praca w Belgii

  • Izegem, Belgia
  • Data : 2019-08-23, do końca 28 dni
  • Opis stanowiska

  • obsługa maszyn produkcyjnych na początkowym etapie produkcji
  • wyjmowanie gotowych profili metalowych
  • obsługa wózka widłowego
  • przestrzeganie zasad BHP
  • Kwalifikacje

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi wózków widłowych
  • znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu do Belgii samochodem
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie 12,50 euro brutto za godzinę i trzynastą pensję
  • pomoc w zorganizowaniu mieszkania i opiekę polskojęzycznego koordynatora w Belgii
  • prywatną opiekę medyczną, kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny
  • Opieka lekarska Umowa o pracę Karta paliwowa Trzynasta Pensja

    Oferta Pracownik produkcji w branży metalurgicznej od 12,50 euro / godz. praca w Belgii spełnia Twoje oczekiwania? Na co czekasz?