Operator maszyn (produkcja plastiku) - 12,90 euro brutto/h - praca w Belgii
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Okegem, pomorskie
2 dagen geleden
source : Goldenline

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należeć zapewnianie ciągłości produkcji, obsługa maszyn produkcyjnych oraz drobne prace konserwatorskie.

Będziesz również obsługiwał wózek ręczny paletowy oraz odpowiadał za wypełnianie raportów i dokumentów.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zainteresowanie i wiedza dotyczące budowy i konserwacji maszyn
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem
  • podstawowa znajomość języka niderlandzkiego
  • Jeśli chcesz

  • stabilnego zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • stawkę w wysokości 12,90 euro brutto za godzinę + premie od 1,29 do 2,58 euro brutto za godzinę
  • nadgodzin płatnych od 19,35 euro brutto za godzinę
  • karty żywieniowej do wykorzystania w sklepach w kwocie 5 euro brutto dziennie
  • karty paliwowej na dojazdy do pracy, prywatnego ubezpieczenia medycznego oraz pomocy w organizacji zakwaterowania
  • To znaczy, że idealnie trafiłeś / aś!