C, C++ fejlesztő
Petend Ltd
Bruxelles, Belgium
6 dagen geleden

Beágyazott szoftverfejlesztő munkatársat keresünk innovatív, saját fejlesztőcsapattal rendelkező, vezető informatikai tanácsadási, rendszerfejlesztési és integrátori szolgáltatásokat kínáló partnerünk számára :

FELADATOK :

  • szoftver követelmények, rendszertervek készítésében való részvétel
  • beágyazott programok fejlesztése C programozási nyelven
  • tesztprogramok fejlesztése
  • szoftvertesztelés (fejlesztői tesztek)
  • A FELADATOK ELVÉGZÉSÉHEZ SZÜKSÉGES KOMPETENCIÁK :

  • 1-3 év C, C++ programozói tapasztalat
  • hardver közeli programozáshoz szükséges analóg és digitális hardver ismeretek
  • angol nyelv ismerete szakmai anyagok, előadások feldolgozásához, levelezéshez
  • önállóság
  • gyors tanulási és alkalmazkodási készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • proaktivitás
  • precizitás
  • ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL :

  • Eclipse Forms, EMF, JFace, SWT technológiák ismerete
  • deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Mijn E-mail
    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan
    Aanvraagformulier