Wędliniarz/ masarz (mięso wieprzowe) - 14,15 euro/h - praca w Belgii
FACHPRACA
Ichtegem, Poland
2 dagen geleden

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży mięsnej poszukujemy osób na stanowisko : Wędliniarz / masarz

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku wędliniarza będzie należała praca polegająca na produkcji szynki gotowanej poprzez okrawanie i cięcie kawałków mięśni wieprzowych.

Istotnym elementem jest również wykonywanie czynności związanych z nastrzykiwaniem mięsa, masowaniem, napełnianiem, jak i gotowaniem wraz ze schładzaniem.

Jest to praca w systemie jednozmianowym.

Kwalifikacje

Od naszego pracownika wymagamy punktualności oraz dbania o higienę na stanowisku pracy . Oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku.

Ważne są dla nas również odbyte przez Ciebie szkolenia związane z branżą mięsną. Twoim dodatkowym atutem będą referencje od poprzednich pracodawców.

Oferta

Z naszej strony możesz liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę . Oferujemy wynagrodzenie wysokości 14,15 euro / godz .

jak i nadgodziny płatne 150% oraz trzynastą pensję . Zapewniamy również prywatną opiekę medyczną, kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny.

Nie musisz martwić się zakwaterowaniem w Belgii, ponieważ zostanie ono zorganizowane przez naszego polskojęzycznego Koordynatora przebywającego na miejscu.