Rzeźnik - wynagrodzenie 13,09 -13,40 euro brutto - Praca w Belgii
KS Service sp. z o.o.
Menen, Belgia
13 dagen geleden
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży mięsnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : WYKRAWACZ DROBIU

TWOJE OBOWIĄZKI :

Na powyższym satnowisku będziesz odpowiadał za proces wykrawania mięsa drobiowego oraz pozostale czynności z tym związane.

Ważne jest, abyś przestrzegałprzepisów higieny i bezpieczeństwa panujących na terenie zakładu.

NASZE OCZEKIWANIA :

Aktualnie poszukujemy kandydata, który legitymuje sięprzynajmniej rocznym doświadczeniem na stanowisku wykrawacza mięsa drbiowego,a także posiada możliwość wyjazdu prywatnymautem.

Znajomość języka angielskiego będzie Twoim dodatkowym atutem!

OFERUJEMY :

W zamian za Twoje doswiadczenie i wiedzę, oferujemy zatrudnieniew oparciu o umowęo pracę, wynagrodzenie w wysokości 13,09 -

13,40 euro brutto / h, pakiet benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej, trzynastej pensji , Dodatkowo zapewniamy opiekępolskojezycznego Kordynatora na terenie Belgiioraz pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania .

DODATKOWE INFORMACJE

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.

29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Step 2