Monter szyb
Job Talent NV
Bruksela, zagranica, Belgia
5 dagen geleden
source : Pracuj.pl

Monter szyb

Miejsce pracy : Bruksela

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań zgodnie ze standardami i przepisami BHP
  • Przygotowanie stanowiska pracy
  • Precyzyjne osadzanie szyb do profili okien oraz drzwi
  • Montaż przygotowanych wyrobów
  • Nasze wymagania

  • Komunikatywny poziom języka angielskiego
  • Dokładność, precyzja i dbałość o wykonywane elementy
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy
  • Umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie
  • To oferujemy

  • Bonusy : 13-tka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, płatne święta
  • Pracę na cały etat w wymiarze 40h tygodniowo
  • 12 dodatkowych płatnych dni urlopowych
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
  • Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • Etapy rekrutacji

  • Rozmowa telefoniczna
  • Oferta pracy
  • Job Talent NV

    Nasz klient to rodzinna firma, która specjalizuje się w produkcji drzwi i okien. Jako pierwsza w Belgii zastosowała metal w swoich profilach, co obecnie stało się standardem.

    Firma nie boi się również inwestować w przyszłość, wprowadzając innowacje w zakresie technologii i materiałów!

    deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan