Floor layer
Firma Weegree
Genk, Belgium
2 dagen geleden
source : Europa.jobs

Opis stanowiska : Montaż wykładzin w pomieszczeniach budynków użyteczności publicznej (szpitale, hotele, biura, itp.) Montaż wykładzin podłogowych z PCV, linoleum, kauczuka, winylu, żywicy.

Przygotowanie gruntu pod montaż wykładzin. Przygotowanie zaprawy wyrównującej (Egaline). Spawanie wykładzin metodami na gorąco i na zimno, frezowanie, szlifowanie.

Co oferujemy : Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.

Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia. Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas. Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.

Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu. Czego oczekujemy : Doświadczenia : min. rok w pracy na podobnym stanowisku.

Mile widziana znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego.