Cieśla szalunkowy w betoniarni
KS Service
Borgloon, Belgia
5 dagen geleden

Cieśla szalunkowy w betoniarni 15,27 euro brutto za godzinę Praca w Belgii

  • Borgloon, Belgia
  • Data : 2019-06-08, do końca 22 dni
  • ZADANIA :

  • praca przy produkcji szalunków
  • montowanie form na podstawie rysunku technicznego
  • dbałość o bezpieczeństwo i porządek na stanowisku pracy
  • WYMAGANIA :

  • doświadczenie na stanowisku cieśli szalunkowego
  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane posiadanie samochodu
  • OFERUJEMY :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 15,27 euro brutto za godzinę
  • zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii
  • benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej oraz pakietu prywatnej opieki medycznej
  • Wysokie wynagrodzenie Opieka lekarska Umowa o pracę Karta paliwowa Trzynasta Pensja

    Oferta Cieśla szalunkowy w betoniarni 15,27 euro brutto za godzinę Praca w Belgii spełnia Twoje oczekiwania? Na co czekasz?

    Step 2