Pracownik przetwórstwa (garbowanie skór)
KS Service
Moeskroen, Belgia, Belgia
4 dagen geleden

Pracownik przetwórstwa (garbowanie skór) od 2000 euro brutto miesięcznie Praca w Belgii

  • Moeskroen, Belgia, Belgia
  • Data : 2019-08-30, do końca 28 dni
  • Opis stanowiska

  • wieszanie skór na odpowiednie haki
  • solenie, przycinanie oraz odpowiednie składowanie skór
  • pozostałe prace wskazane przez przełożonego
  • przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa na stanowisku pracy
  • Kwalifikacje

  • doświadczenie w branży przetwórczej oraz umiejętność pracy z nożem (mile widziane)
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
  • wyjazd własnym autem na teren Belgii (dodatek amortyzacyjny 100 euro)
  • Oferta

  • umowę o pracę, stawkę od 12,42 euro brutto / h
  • nadgodziny płatne od 18,63 euro brutto / h, dodatek zmianowy w wysokości 3 euro
  • karta żywieniowa do wykorzystania w sklepach spożywczych na terenie Belgii 2,11 euro dziennie
  • pozostałe benefity w postaci trzynastej pensji, pakietu prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej oraz wsparcia polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii
  • Opieka lekarska Umowa o pracę Karta paliwowa Trzynasta Pensja

    Oferta Pracownik przetwórstwa (garbowanie skór) od 2000 euro brutto miesięcznie Praca w Belgii spełnia Twoje oczekiwania? Na co czekasz?