Monter rusztowań przemysłowych - praca Belgia/ Holandia/ Niemcy
Randstad Polska
Antwerpen, Belgium
il y a 1j

Marzy Ci się praca za granicą, ale nie znasz języka? Masz doświadczenie jako monter rusztowań, albo chcesz się rozwijać w tym kierunku?

Jeśli tak to zgłoś się do nas, by porozmawiać o nowej pracy!

Masz wybór - praca Niemcy / Holandia / Belgia

Wszystko zorganizowaliśmy dla Ciebie : w pełni wyposażone mieszkania z pokojami jednoosobowymi, opiekę polskich kordynatorów, a także darmowy transport na miejscu.

oferujemy

  • pracę na podstawie polskiej umowy o pracę bez pośredników
  • zapewnione zakwaterowanie oraz transport,
  • zarobki 1650-2400 euro na rękę na miesiąc plus dodatkowe benefity , od 13,40 do 18,37 euro / h
  • praca od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
  • możliwa praca w nadgodzinach,
  • system rotacyjny : 3-4 tygodnie pracy i 1 tydzień wolnego
  • bezpłatny sprzęt i ubiór roboczy
  • opieka polskich koordynatorów na miejscu
  • dofinansowanie do wypoczynku, pożyczka mieszkaniowa, dofinansowanie na cele sportowo-rekreacyjne oraz zapomogi
  • zadania

  • montaż i demontażu rusztowań typu Layher
  • praca w 3 osobowych zespołach
  • oczekujemy

  • chęci i możliwości pracy za granicą
  • gotowości do pracy na wysokości
  • uprawnienia Steigerbouwer A lub uprawnienia monterskie MB
  • mile widziany aktualny certyfikat VCA lub SCC
  • Zgłoś się przez Formularz pod przyciskiem " Aplikuj " lub wyślij SMS na numer telefonu pod " Zadzwoń / SMS"

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Mon email
    En cliquant sur « Continuer », je consens au traitement de mes données et à recevoir des alertes email, tel que détaillé dans la Politique de confidentialité de neuvoo. Je peux retirer mon consentement ou me désinscrire à tout moment.
    Continuer