ŚLUSARZ - MONTER
LimnusWork Sp.z o.o.Sp.k.
Całe Niemcy
3 uur geleden
source : Recrute

Zadania :

  • Utrzymanie ruchu
  • Usuwanie bieżących awarii
  • Optymalizacja nowoczesnych urządzeń produkcyjnych
  • Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( warunek konieczny )
  • Doświadczenie jako monter - ślusarz
  • Samodzielność i precyzja w pracy
  • Gotowość do pracy na zmiany
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
  • Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.

    deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan