Mechanik samochodowy - 17 euro brutto/h - praca w Belgii
FACHPRACA
Dendermonde, Poland
8 uur geleden

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko mechanika samochodowego dla belgijskiej firmy będącej liderem branży motoryzacyjnej, specjalizującej się w naprawie i sprzedaży samochodów

Twoje zadania :

  • wykonywanie usług samochodowych np. wymiana opon i oleju
  • diagnozowanie usterek
  • wykonywanie przeglądów
  • kontrola stanu technicznego pojazdów
  • Nasze wymagania :

  • wcześniejsze doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego
  • wykształcenie kierunkowe
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego
  • W zamian za Twoje umiejętności oferujemy :

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie 17 euro brutto za godzinę, nadgodziny płatne 22,50 euro / godz.
  • dodatki w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, prywatnej opieki medycznej
  • zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • Solliciteren