Fitter aluminum exterior joinery
Impact NV
Sint-Truiden
16 uur geleden

Bedrijfsomschrijving

Aceasta este o organizație de familie, stabilă, în care angajatul este elementul central. Societatea se concentrează pe calitate și personalizare în fiecare stil, de la contemporan sau clasic la modern.

Toate elementele de tâmplărie sunt produse în atelierul propriu, iar instalarea este efectuată de către echipele de instalare proprii

Functieomschrijving

În calitate de instalator de tâmplărie din aluminiu pentru exterior veți face parte din echipa responsabilă de producerea tâmplăriei din aluminiu pentru exterior destinată proiectelor rezidențiale :

  • Veți tăia cu fierăstrăul elementele de tâmplărie conform planului sau dimensiunilor;
  • Veți monta aceste elemente (rame pentru ferestre, cadre pentru uși și ferestre);
  • Veți verifica dacă acestea au fost asamblate corect
  • Functie-eisen

  • 1-3 ani de experiență relevantă;
  • nivel ridicat de precizie în lucru;
  • capacitatea de a lucra în mod independent;
  • cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional;
  • capacitatea de a citi desene tehnice;
  • Program de lucru de luni până joi de la 07 : 00 - 17 : 00 și vineri de la 07 : 00 - 15 : 30.
  • Arbeidsvoorwaarden

  • Angajare legală în conformitate cu legislația belgiană, care oferă, printre altele, asigurare socială și asigurare de sănătate, ceea ce vă poate ajuta în a obține dreptul la o pensie în Belgia.
  • salariu începând de la 15 € brut / oră, în funcție de experiență
  • cazare mobilată - camere de o singură persoană, acces nelimitat la internet, cu apa, gazul și electricitatea asigurate - se va plăti o sumă de 72€ / pe săptămână
  • rambursarea costurilor de transport către Belgia până la 125 de euro, după patru săptămâni de lucru
  • bonus de final de an - 8,33% din salariul anual brut
  • bonus de sărbători - 15,38% din salariul anual brut
  • alocații pentru copii, pentru fiecare copil
  • transport asigurat (în funcție de distanța de la locația cazării)
  • îndrumare din partea coordonatorilor noștri multilingvi
  • deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Mijn E-mail
    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan
    Aanvraagformulier