Operator maszyn (tworzywa sztuczne)
Link2Europe Sp. z o.o
Buggenhout, Belgia
3 dagen geleden
source : Praca

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii.

Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców.

Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się produkcją tkanin i włóknin chemicznych do zastosowań budowlanych i przemysłowych - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku :

Opis stanowiska :

  • praca przy procesie produkcji włókniny wykorzystywanej w branży pokryć dachowych
  • uruchomienie produkcji
  • wprowadzenie różnych włókien (PET i włókna szklane)
  • obserwacja poprawności działania maszyny
  • kontrola jakości
  • codzienna konserwacja prewencyjna maszyn
  • praca fizyczna
  • praca w systemie 3-zmianowym
  • Wymagania :

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego .
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • wykształcenie techniczne.
  • dokładność i spostrzegawczość
  • umiejętność pracy w grupie.
  • doświadczenie techniczne jako atut
  • umiejętność poruszania się wózkiem widłowy mile widziana
  • własny samochód lub gotowość do dojeżdżania, do pracy rowerem.
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach.
  • stawkę : 14,02 € brutto / h ( wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).
  • dodatki zmianowe : +6% za pracę na 1 i 2 zmianie, +21% za pracę na zmianie nocnej.
  • bony żywnościowe 5,20€ brutto / dzień pracy
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4000 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2200 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • gwarantowane 38 h pracy tygodniowo .
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.
  • opiekę polskiego koordynatora.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 € / tydzień.
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie.
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy.
  • płatne święta .
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!
  • deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan