Kontroler jakości - rezydent (Bruksela, Belgia)
AP GRUPA (numer KRAZ: 23229)
Bruksela
5 dagen geleden
source : recrute

Opis działalności firmy

AP GRUPA (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia : 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu.

Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Kontroler jakości - rezydent (Bruksela, Belgia) Bruksela

Opis stanowiska

Dla polskiej firmy zajmującej się kontrolą jakości, sortowaniem oraz naprawą komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego , poszukujemy kandydatów do pracy.

Miejsce pracy : Bruksela / Belgia.

Obowiązki

  • Codzienny kontakt z klientem oraz dostawcą
  • Przeprowadzanie audytów
  • Raportowanie
  • Kontrola i wstępna selekcja jakości części samochodowych
  • Wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego, dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego,
  • Własny samochód
  • Oczekujemy

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Oferujemy

  • Kompleksowe szkolenie
  • Wynagrodzenie : 2200 - 2500 euro / netto / miesiąc
  • Zwrot kosztów paliwa
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie służbowe
  • deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan